facebook_1

.

Infodruk

Nasze produkty

Nasi klienci
Uncategories 0 Komentarze widoki (10213)
Drukarki i zasilacze awaryjne sprzedajemy nie tylko za pośrednictwem allegro. Od dłuższego czasu zaopatrujemy : Banki, instytucje finansowe i ubezpieczeniowe, Uczelnie wyższe, Jednostki rządowe i samorządowe, Przedsiębiorstwa z sektora teleinformatycznego, firmy komputerowe, sklepy internetowe, itp.
Szybka obsługa
Uncategories 0 Komentarze widoki (200)
Nasz główny profil to drukarki igłowe oki oraz zasilacze awaryjne ups. W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór drukarek igłowych OKI, zasilaczy awaryjnych, części zamiennych oraz materiałów eksploatacyjnych. Prowadzimy jeden z najlepszych serwisów OKI w Polsce. Specjalizujemy się również w naprawach upsów wszystkich marek. Naprawiamy wszystkie drukarki igłowe OKI w czasie nie dłuższym niż 24 godziny (w usłudze ekspres*).
Sumienność i rzetelność
Blog 0 Komentarze widoki (302)
Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną. Mogą Państwo zakupić dany towar w większej ilości niż jeden. Nasi wysoko wykwalifikowani pracownicy zapewniają wysoką jakość usług, fachowe porady i prezentacje.
Dlaczego my?
Uncategories 0 Komentarze widoki (196)
Najlepsze warunki gwarancji (bezpłatny serwis, gwarancja również na głowicę drukującą-zawsze uznajemy w przypadku jej uszkodzenia, nawet mechanicznego. Inni sprzedawcy nie dadzą Państwu takich warunków. - Jesteśmy największą firmą w Polsce wyspecjalizowaną w drukarkach igłowych OKI .