facebook_1

.

Dostawy i zwroty

Dostawy

Akceptujemy formy płatności : przelew, przedpłata na podstawie pro-formy lub wysyłka za pobraniem. Wybierając przesyłkę za pobraniem można również dokonać płatności u kuriera kartą kredytową lub gotówką. Paczki wysyłamy firmą kurierską DPD więc gwarantuję szybką i bezproblemową realizację zamówienia.

Jeżeli zależy Państwu na wyjątkowo pilnej realizacji zamówienia, prosimy o kontakt telefoniczny. Wysyłki realizowane są do godziny 14:30 tego samego dnia, ponieważ o 15:00 są dostarczane do oddziału firmy kurierskiej DPD w celu wysyłki tego samego dnia. Zamówione produkty wysyłamy natychmiast po pojawieniu się zlecenia, ponieważ posiadamy własny magazyn. W przypadku dużej ilości zamówień, wysyłka może wydłużyć się do 24 godzin od przyjęcia zamówienia.

Wysyłka

  • Domyślnie wykonywana jest na dane osobowe i adres podany w formularzu zamówienia wypełnianym przez Nabywcę podczas składania zamówienia w systemie.
  • Koszty wysyłki podawane są zawsze przy każdym produkcie
  • Wszystkie towary wysyłamy zgodnie z terminem ustalonym na każdej aukcji

Czas realizacji zamówienia

Zamówione produkty wysyłamy natychmiast po pojawieniu się zlecenia, ponieważ posiadamy własny magazyn. 

  • W przypadku dużej ilości zamówień, wysyłka może wydłużyć się do 24 godzin od przyjęcia zamówienia. 
  •  Jeżeli zależy Państwu na wyjątkowo pilnej realizacji zamówienia, prosimy o kontakt telefoniczny w celu sprawdzenia możliwości technicznych
  • Wysyłki realizowane są do godziny 14:30 tego samego dnia, ponieważ o 15:00 są odbierane przez firmy kurierskie